بهترین مدل میکاپ عروس

بهترین مدل میکاپ عروس

اگر شما نیز این روزها به دنبال “بهترین میکاپ عروس” برای جشن خود هستید، احتمالاً در بین این حجم از مدل های آرایشی و ترفندهای میکاپیست ها کمی سردرگم شده اید، در حالیکه با رعایت چند نکته مهم می توانید بهترین نوع آرایش عروس را برای خود برگزینید و در شب عروس خود همچون ماه بدرخشید.

بهترین سالن آرایش برای میکاپ عروس

احتمالاً شما نیز می دانید که یکی از مهمترین و البته سخت ترین اقدامات قبل از شب عروسی، یافتن بهترین سالن آرایش می باشد، با اینحال باید این نکته را بدانید که هر چند نیاز به این دارید که وقت زیادی صرف یافتن آن بکنید اما دست یافتن به یک “میکاپ عروس ایده آل” کاملاً به این موضوع دارد.

به عبارتی شما برای پیدا کردن سالن آرایشی عالی باید پارامترهای مختلفی را مورد بررسی قرار دهید که اکنون تصمیم داریم به مهمترین آنها اشاره کنیم.

معمولاً مهمترین نوع میکاپ و آرایشی که در سالن های زیبایی ارائه می شود، میکاپ عروس می باشد، برخی از افراد نیز برای یافتن بهترین سالن، تنها به دنبال میکاپیستی عالی هستند، اما فراموش نکنید که در پس “میکاپ عروس” مسائل زیادی قرار دارد که آرایش عروس تنها یکی از آن ها می باشد.

سالن آرایشی که شما قرار است به آن مراجعه کنید باید در زمینه های مختلف نیز فعالیت کند، برای مثال توصیه می شود که قبل از شروع میکاپ در همان سالن فیشیال ساده و سطحی پوست انجام دهید تا پوست شما برای میکاپ آماده شود و یا این که از برخی از ماسک های مخصوص جهت بهتر نشستن آرایش بر روی صورت استفاده کنید؛ از این رو سالن مورد نظر شما باید در کنار میکاپ این خدمات را نیز ارائه کند.

مسئله دیگر فعالیت هایی نظیر کاشت ناخن، اکستنشن مو، خدمات اپیلاسیون و … است که یک عروس به همه یا اغلب آنها نیاز دارد که بهتر است همه آنها در یک سالن انجام شود.

به همین خاطر سالنی که انتخاب می کنید باید از متخصص هایی در زمینه کاشت ناخن، رنگ مو و … تشکیل شده باشد که در هر زمینه ای به شما خدماتی عالی عرضه کنند.

چند نکته مهم در مورد میکاپ عروس

برای اجرای بهترین میکاپ عروس، نکات ساده ای وجود دارد که اکنون ما به آنها اشاره ای مختصر می کنیم تا با آنها آشنا شوید:

  • فراموش نکنید که برای میکاپ عروس، چهره شما باید بررسی شود و میکاپیست باید در این زمینه با شما مشورت کند، زیرا هر چه قدر که شما زیبا شوید، در نهایت این شما هستید که باید از چهره خود راضی باشید.
  • در اغلب موارد به همراه عروس همراهان مختلفی وجود دارند، توصیه می شود که میکاپیست آرایش عروس با همراهان وی متفاوت باشد، زیرا معمولاً آرایشگرها و میکاپیست ها سبک خاصی را دنبال می کنند و هر چند که می توانند آثار هنری زیبایی خلق کنند که تفاوت های چشمگیری با هم داشته باشند، اما همه آنها در نهایت در چهارچوب خاصی طراحی می شوند که این به راحتی قابل تشخیص است.
  • معمولاً پس از میکاپ چهره، رنگ پوست صورت با بدن متفاوت می شود، یک میکاپیست ماهر اجازه نمی دهد که همچین مسئله ای اتفاق بیفتد و با مهارت تمام چهره ای یکرنگ با بدن برای شما طراحی می کند، به همین خاطر بسیار باید به این مسئله توجه داشته باشید زیرا به طور کلی این تفاوت رنگ می تواند جلوه خوبی نداشته باشد.
  • اگر از آن دسته از افرادی هستید که پوست با کیفیتی ندارید و یا اینکه پوست شما بعد از آرایش، جلوه بدی همچون براق شدن، پوسته پوسته شدن و … پیدا می کند حتماً این مسئله را با میکاپیست خود در میان بگذارید.

نکاتی که در بالا ذکر کردیم هرچند ساده هستند اما باید رعایت شوند، زیرا برای میکاپ عروس همیشه باید پارامترهای گوناگونی را در نظر گرفت تا بتوان بهترین نوع میکاپ را خلق کرد.

بازی با رنگ ها در آرایش عروس

قدرت رنگ ها را هیچگاه نادیده نگیرید، رنگ ها می توانند با هم آمیخته شوند و یک چهره رؤیایی خلق کنند و یا در اوج بی روحی چهره، با به کارگیری رنگی خاص، نمایی خارق العاده به چهره بدهند.

به همین خاطر حتی اگر از طرفداران آرایش های اروپایی می باشید، فراموش نکنید که نباید چهره شما بی روح شود، به ویژه در میکاپ عروس!

میکاپ عروس باید به شکلی باشد که چهره عروس را شاداب و زیبا نشان دهد، هر چند که رنگ های سرد اگر به کمک یک میکاپیست ماهر بر چهره عروس قرار بگیرند می توانند وی را زیباتر کنند اما شادابی چهره تا حد زیادی کاملاً به هارمونی رنگ ها مرتبط است.

به همین خاطر بازی با رنگ ها برای خلق ایده آل ترین نوع میکاپ عروس مسئله ای هیجان انگیز و عالی است که این روزها میکاپیست ها زیادی از آن استفاده می کنند.

برای مثال ممکن است شما نیز بارها دیده باشید که برخی از افراد آرایش سبکی را انتخاب می کنند و میکاپیست زیاد بر روی چشمان آنها مانور نمی دهد، در عوض با یک رژ قرمز روحی تازه به چهره می دهد و قسمت های مختلف چهره را به تعادل می رساند.

فراموش نکنید که قدرت رنگ ها چیزی فراتر از حد تصور ما می باشد که تنها یک میکاپیست ماهر و مسلط به علم رنگ شناسی می تواند آن را به خوبی بر روی چهره افراد به کار ببرد.