دپوی انبار لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز در پایتخت لو رفت

دپوی انبار لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز در پایتخت لو رفت

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از کشف ۱۰ میلیاردی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و تقلبی در یک واحد مسکونی در غرب تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ نادر مرادی گفت: روز گذشته خبری در خصوص ساخت و تولید لوزام آرایشی و بهداشتی غیر مجاز در حوالی بزرگراه ستاری دریافت که تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

وی افزود: با تکمیل شدن تحقیقات و تایید صحت خبر دریافتی با هماهنگی های قضائی، عصر روز گذشته، تیمی از ماموران این معاونت به همراه کارشناسان سازمان غذا و دارو و دادستان جرایم پزشکی تهران به محل مورد نظر اعزام و در بررسی های انجام شده مشخص شد که این واحد مسکونی به مساحت حدود ۷۰۰ متر مربع محل دپو و پخش لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی و قاچاق است.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت تصریح کرد: در بازرسی صورت گرفته از این واحد مسکونی بیش از ۶۵ هزار عدد لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی و تاریخ مصرف گذشته، ۳ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده غیر مجاز و ۸ هزار لیتر مواد شیمیایی کشف شد.

سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه بنا به نظر کارشناسان ارزش این محموله ۱۰ میلیارد برآورد شده است خاطرنشان کرد: این واحد مسکونی به دستور مقام قضائی پلمب و در این رابطه ۲ متهم نیز دستگیر شدند.

منبع : خبرگزاری مهر