روش های رنگ کردن ابرو

روش های رنگ کردن ابرو

.

شاید رنگ کردن ابرو کار ساده ای به نظر بیاید،ولی توجه داشته باشید که همین کار ساده اگر درست انجام شود می‌تواند جلوه متفاوتی به ابرو های شما بدهد و زیبایی آن‌ ها را دوچندان کند.بیوتی خونه  دراین مقاله به شما ترفندهای آرایشگران حرفه ای برای رنگ کردن ابرو را معرفی می‌کند. 

.

برخی افراد هم رنگ کردن ابرو با مداد را بیشتر ترجیح می‌دهند، اما باید بدانید تنها با آرایش و مداد ابرو  نمی‌توانید ابروهای خود را روشن و مثلا آن‌ها را با رنگ موی بلوند خود هماهنگ کنید، بیوتی خونه این را نیز به شما آموزش خواهد داد.

.

رنگ کردن ابرو به روش آرایشگران حرفه‌ ای:

(How Professional work)

.

اول از همه باید بدانید نظر بیشتر آرایشگر‌ها بر این است که رنگ ابرو‌ها باید یک درجه تیره‌تر از رنگ مو‌ها باشد، ولی این نظر همگانی نیست و نظرات مختلفی وجود دارد. برای همین در اینجا بیوتی خونه برایتان تمام نکاتی را که برای رنگ کردن ابرو نیاز دارید، آورده‌ است؛ از انتخاب رنگ گرفته تا تکنیک‌های رنگ زدن.

.

رنگ کردن ابرو
مواد مورد نیاز برای رنگ کردن ابرو‌ها:

(thing we need for eyebrow coloring)

.

رنگ مخصوص ابرو که قابلیت استفاده روی مناطق ظریف مانند: اطراف چشم را دارد.

برس رنگ با سر باریک و گوش‌پاک‌کن.

ظرف شیشه‌ای کوچک برای مخلوط کردن مواد.

اکسیدان مخصوص ابرو.

پنبه برای پاکسازی رنگ‌ها از روی ابرو.

استفاده وازلین یا کرم برای چرب کردن، برای جلوگیری از رنگ گرفتن قسمت هایی که نمی‌خواهیم رنگ شود.

رنگ کردن ابرو
در رنگ کردن ابرو، رنگ پوست مهم است:

(skin color is important)

.

در نظر داشته باشید رنگ ابروها نه تنها با رنگ مو بلکه با رنگ پوست نیز مشخص میشوند و در تعیین رنگ آن نقش دارند.

به طور مثال: اگر رنگ موی قهوه‌ای تیره با پوستی گندمی دارید و ابروی‌تان مشکی است، این تضاد نزدیک به هم چهره‌تان را جذاب‌تر می‌کند، یا مثلا فردی که پوستی روشن با ابروی مشکی داشته و هم‌اکنون رنگ موی خود را بلوند کرده، بهتر است یک تا دو درجه رنگ ابروی خود را روشن کند.

.

افراد با  چهره‌ های سبزه که رنگ مو را مش یا کامل روشن کرده‌اند، بهتر است رنگ ابرو های خود را چهار تا پنج درجه نسبت به رنگ ریشه روشن تر کنند، چرا که این رنگ ابرو چهره را بازتر و زیباتر خواهد کرد.

اشخاص با مو‌های شرابی و فندقی و گروه رنگ های مو‌ی قرمز بهتر است با هر رنگ پوستی ابرو را تیره نگه دارند.

گروه های رنگ زیتونی با پوست‌های سفید و روشن رنگ ابرو را تنها یکی، دو درجه روشن‌تر از رنگ مو کنند و گروه زیتونی با پوست تیره آن را کاملا روشن سازند.

رنگ کردن ابرو
از چه اکسیدانی برای رنگ کردن ابرو استفاده کنید؟

.

اشتباه خیلی از افراد این است، از همان اکسیدانی که برای رنگ کردن موهای سر استفاده می‌کنند برای ابرو یا مژه‌ های خود  هم به کار میبرند.

 ابرو و مژه‌ها هم مو‌های کمتری نسبت به سر دارند و هم کوتاه‌تر هستند بنابراین خیلی سریع‌تر رنگ می‌گیرند.

 بهتر است برای آسیب دیدن کمتر، از اکسیدان ضعیف‌تر استفاده کنید. برای رنگ مژه باید از اکسیدان‌هایی استفاده کرد که حداقل ۹/۱ و حداکثر ۳ است، برای رنگ ابرو تا ۶ هم می‌توانید استفاده کنید البته توصیه بیوتی خونه این است که برای ابرو‌ های خود از همان اکسیدان ۳ یا کمتر را به کار ببرید.

.

با بیوتی خونه بهترین سالن های زیبایی مناطق خود را پیدا کنید و با استفاده از مقالات و اطلاعات سالن های زیبایی بهترین سالن را برای دریافت خدمات انتخاب کنید.

بیوتی خونه مرجع آنلاین معرفی سالن های زیبایی تهران و ایران.