صدف بیوتی کیست؟

صدف بیوتی کیست؟

صدف بیوتی Sadaf beauty با نام اصلی صدف مسائلی متولد ۱۴ تیرماه سال ۱۳۶۸ است . او در تهران به دنیا آمده و در دانشگاه آزاد اسلامی در رشته شیمی تحصیل کرده است. دلیل انتخاب رشته شیمی این بوده که چون علاقه زیادی به دنیای لوازم آرایشی و زیبایی داشته و می خواسته بعد از اتمام تحصیل در رشته شیمی کارخانه تولید لوازم آرایشی راه اندازی کنه ، اما بعد از مهاجرت به آمریکا در رشته پرستاری ادامه تحصیل می دهد.

صدف بیوتی در تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ با همسرش علی ازدواج کرده است. صدف بیوتی یکی از مهمترین دلایل موفقیت خویش را پشتیبانی همسرش دانسته و همیشه از ایشان به عنوان بزرگترین حامی خود یاد کرده است.

صدف بیوتی
لوازم آرایش

صدف بیوتی کیست

صدف بیوتی بدون شک موفق ترین و تاثیرگذار ترین زن در حوزه آرایش و زیبایی در ایران است. اگر خانم هستید و بین ۱۸ تا ۴۰ سال سن دارید امکان ندارد که حتی یک بار نام صدف بیوتی را نشنیده باشید یا پیج صدف بیوتی در اینستاگرام را ندیده باشید. شهرت جهانی صدف بیوتی به خاطر انتشار ویدیوهای آموزش آرایش و آموزش مراقبت از پوست در دو شبکه مجازی اینستاگرام و یوتوب است.

تاریخ شروع فعالیت حرفه ای صدف بیوتی

صدف بیوتی در اردیبهشت سال ۱۳۹۴ پیج اینستاگرام خود را راه اندازی کرده است و بعد از تقریبا یک سال و ۳ ماه شروع به فعالیت حرفه ای و تولید محتوای گسترده در اینستاگرام کرد. صدف بیوتی تنها با انتشار فیلم های آموزشی نحوه آرایش و نحوه مراقبت از پوست برای بانوان و حتی گاهی اوقات آقایان توانست در مدت زمان کوتاهی بیش از ۲ میلیون فالور و دنبال کننده جذب کند.

همچنین پیج صدف بیوتی دارای تیک آبی اصالت اینستاگرام یا به انگلیسی Verified Badge است. صدف بیوتی در ابتدا با انتشار ویدیوهای آموزش آرایش و میکاپ استارت کارش را زد. خانم مسائلی با تولید ویدیوهای با کیفیت و آموزش و معرفی برند های برتر لوازم آرایش و همچنین معرفی و آموزش روش های مختلف آرایش و انتشار این ویدیو ها در اینستاگرام توانست موفقیت چشم گیری را از آن خود کند.

صدف بیوتی 
لوازم آرایش

انتخاب صدف بیوتی به عنوان تاثیرگذارترین اینفلوئنسر جهان در سال ۲۰۱۹

یکی از موفقیت های بسیار بارز صدف بیوتی انتخاب شدن به عنوان تاثیرگذارترین اینفلوئنسر جهان توسط یکی از مشهورترین مجله‌های اقتصادی آمریکا و جهان یعنی مجله فوربز  Forbes است. مجله فوربز در یکی از شماره های خود فهرستی از برترین اینفلوئنسر‌های جهان در حوزه لوازم آرایش و زیبایی منتشر کرد که در آن به تاثیرگذارترین چهره ها در دنیای زیبایی و آرایش پرداخته است.

فهرستی که در مجله فوربز منتشر شده بر پایه تحقیقاتی از شرکتی فرانسوی به نام Launchmetrics رتبه بندی شده است. این رتبه بندی ها بر پایه یکصد فاکتور و معیار گوناگون انجام شده است. یکی از فاکتورهای تاثیر گذار در این فهرست ، کیفیت محتوای منتشر شده توسط اینفلوئنسر‌ و میزان درگیری و مشارکت دنبال کننده ها و فالورهای اینفلوئنسر‌ است.

همچنین مجله مشهور Vogue صدف بیوتی را در رتبه اول ۱۰ بیوتی بلاگر برتر جهان و رتبه دوم ۱۰ بیوتی بلاگر لاکژری لوازم آرایش قرار داده است. رسیدن به همچین جایگاهی در دنیا آرزوی هر اینفلوئنسر‌ی است.