قوانین و مقررات

۱.سایت بیوتی خونه یک فروشگاه آنلاین نیست و تنها مراکز را معرفی می‌نماید؛ بدین ترتیب سایت هیچ مسئولیتی در قبال مراکز معرفی شده ندارد.
۲. بیوتی خونه در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌ها و تراکنش‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‌شود.لطفا درصورت مشاهده هرگونه تخلف از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی بیوتی خونه اطلاع دهید.
۳. بدیهی است کاربران محترم می‌بایست هنگام بارگذاری تصاویر و ویدئوها، قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند.
۴. استفاده از اطلاعات اختصاصی سایت بدون کسب اجازه مجاز نیست و پیگرد قانونی دارد.
۵. بیوتی خونه به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‌نمایند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌نماید.
۶. ثبت‌نام در سایت بیوتی‌خونه به منزله‌ی پذیرش تمامی شرایط و قوانین سایت می‌باشد؛ بنابراین هرگونه تخطی از قوانین سایت، تحت پیگیری قرار خواهد گرفت و درصورت صلاحدید اکانت کاربر توسط مدیریت سایت حذف می‌گردد.
همچنین در این موارد اگر شکایتی نسبت به عملکرد کاربر وجود داشته باشد، سایت بیوتی خونه می‌تواند اطلاعات کاربر خاطی را در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.
۷. تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و درصورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بیوتی خونه هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
۸. بیوتی خونه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند.لطفا درصورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده با ما درمیان بگذارید.

بیوتی خونه در تمام طول مدت قرارداد رازدار اطلاعات شخصی شما خواهد بود