نرخ اتحادیه آرایشگران و سالن های زیبایی زنانه تهران جدید

نرخ اتحادیه آرایشگران و سالن های زیبایی زنانه تهران جدید

لیست نرخ اتحادیه آرایشگاه های زنانه

بر اساس قیمت هایی که اتحادیه آرایشگران تهران اعلام کرده است ، برا ی هر آرایشگاه و با توجه به منطقه جغرافیایی و اندازه سالن آرایشی آرایشگاه قیمت ها متفاوت می باشد اما کلیه آرایشگر های شهر تهران بر اساس قانونی که اتحادیه مصوب کرده است باید لیست قیمت ها را بر روی دیوار نصب کنند اما به دلایلی که ساعات کاری و روز های کاری آرایشگران متفاوت می باشد و قابل بررسی هم نمی باشد این کار انجام نمی شود .

 

نرخ مصوب اتحادیه آرایشگاه های زنانه

همان طور که گفته شد براساس موقعیت جغرافیایی و اندازه سالن های آرایشی قیمت هایی که مربوط به خدمات یکسانی می باشد اما در آرایشگاه های مختلف متفاوت می باشد و بسیاری از سالن های زیبایی قیمت های گزافی را برای خدمات خود از مشتریان دریافت می کنند ، و البته که همه ی خدماتی که در سالن های زیبایی انجام می شود دارای قیمت مصوبی نیستند و در این موضوع آرایشگران به صورت سلیقه ایی عمل می کنند و همچنین کیفیت خدماتی که ارایشگر ها و یا به بیانی سالن های زیبایی مختلف اجام می دهند متفاوت می باشد .

 

قیمت مصوب سال 99

 

اتحادیه صنف آرایشگران زنان برای هر کدام از خدمات آرایشگری نرخ هایی را تعیین کرده و بازرسان خود را به ویژه در این فصل برای بررسی این موضوع به آرایشگاه ها می فرستد.

بازرس اتحادیه صنف آرایشگران زنان می گوید که این نرخها برای سال ۹۸ است و سال ۹۹ با وجود تورم هیچ تفاوتی نکرده و برخی آرایشگران برای همین نرخ هایشان را افزایش داده اند و نمی توان به آنها اشکالی گرفت.

البته از طرفی برخی برای ندادن مالیات و فرار از همین بازرسی ها تابلو نمی زنند و برای همین وزارت بهداشت هم نمی تواند به بهداشت این مراکز رسیدگی کند.

به‌عنوان مثال آرایشگاه‌های زنانه که در روزهای عادی معمولا تا ساعت ١٩ فعالیت می‌کنند، در روزهای پایانی اسفند گاهی تا ساعت ٢٢ و حتی ٢٣ نیز مشغول به کارند. البته قیمت‌ها هم مشابه عرف بازار ایران در ایام پرتقاضا، افزایش قابل توجهی را تجربه می‌کند تا آن‌جا که نرخ برخی خدمات تا دوبرابر روزهای معمولی نیز می‌رسد. در مناطق مرکزی تهران که برای رنگ مو بدون دکلره در روزهای عادی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزارتومان دریافت می‌شود، در بازار شب عید قیمت‌ها به ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزارتومان می‌رسد. درهمین زمان کاشت مژه در شب‌های عید از ۵٠ تا ١٠٠‌هزارتومان به ۱۰۰ تا ۲۰۰ ‌هزارتومان رسیده و تتوی ابرو از ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزارتومان تا سقف ۵۰۰ هزارتومان قیمت خورده است.

 

در جدول زیر نرخ خدمات آرایشگاه ها آورده شده است:

نوع خدمات

نرخ آرایشگاهها

آرایش کامل عروس (درجه یک)

از ۳ تا ۵ میلیون تومان

کوتاهی مو (درجه یک)

از ۷۵ هزار تا ۱۵۰ هزار تومان

اصلاح ابرو (درجه یک)

از ۵۰ هزار تا ۱۰۰ هزار تومان

براشینگ (درجه یک)

از ۵۰ هزار تومان به بالا

شینیون (درجه یک)

از ۱۰۰ هزار تومان به بالا

رنگ مو،مش و های لایت

از ۱۵۰ هزار تومان به بالا

 

نرخ اتحادیه آرایشگاه زنانه

 

 نرخه اتحادیه سالن زیبایی زنانه

 

همان طور که در قبل هم گفته شد با توجه به نوع کیفیتی که آرایشگاه ها و سالن های زیبایی در ارائه خدمات ارائه می کنند هم قیمت ها متفاوت می باشد و همچنین مواد اولیه که در خدمات استفاده می کنند هم دارای کیفیت های مختلفی می باشد .
طبق گفته شهربانو عابدی – نایب رییس اتحادیه آرایشگران زنانه تهران – قیمت های مصوب اتحادیه باید روی دیوار سالن‌های زیبایی و آرایشگاه ها قرار بگیرد، اما مشکل اینجاست که چه تعداد از سالن های زیبایی این کار را انجام می دهند ؟
به دلیل مسائل و مشکلاتی که در قبل هم گفته شد این عمل تا به حال به طور کامل پیاده سازی نشده است ، مشکلاتی که در این زمینه و قیمت های خدمات سالن های آرایشی و ارایشگاه ها وجود دارد به طور کامل برطرف نشده است.
نایب رییس اتحادیه آرایشگران زنانه تهران قیمت‌های مصوب اتحادیه آرایشگران زنانه تهران را به ایسنا اعلام کردند و گفتند که مشتریان سالن های زیبایی در صورت داشتن هر گونه شکایت از هرکدام از سالن‌های زیبایی و یا آرایشگا ه ها می توانند به سایت که مربوط به اتحادیه می باشد با آدرس eazt.ir مراجعه کنند و شکایت خودشان را ثبت کنند و یا با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرند .طبق اعلام قیمت های اتحادیه آرایشگران زنانه تهران نرخ خدمات آرایشی در آرایشگاه‌های ممتاز، درجه یک، درجه دو و درجه سه زنانه به ترتیب به صورت زیر می باشد

طبق مصوب اتحادیه آرایشگران قیمت خدمات آرایشی در سالن های زیبایی ممتاز به شرح زیر می باشد :
نرخ مصوب آرایش کامل عروس
این قیمت برای آرایشگاه هایی می باشد که از نظر کیفیت خدمات بسیار بالا و ممتاز محسوب می شوند و آرایش هم به صورت معمولی نمی باشد قیمت مصوب :
آرایش کامل عروس = یک میلیون و ۴۹۵ هزار تومان می باشد.

قیمت مصوب آرایش معمولی
آرایش معمولی شامل گریم ها و آرایش هایی که برای عروس ها انجام می گیرد نمی باشد ونوعی ارایش معمولی و با کیفیت می باشد

نرخه اتحادیه سالن زیبایی زنانه جدول بالا

نرخ اتحادیه آرایشگاه های زنانه برای سالن‌های درجه ۱

بر این اساس سالن های آرایشی که از نظر اندازه و موقعیت جغرافیایی و همچنین کیفیت خدمات زیبایی بالاتر هستند می توانند نرخ اتحادیه آرایشگاه های زنانه به شرح زیر می باشد:
نرخه اتحادیه سالن زیبایی زنانه جدول بالا

نرخ اتحادیه آرایشگاه های زنانه درجه ۲

این قسمت شامل نرخ اتحادیه آرایشگاه های زنانه می باشد که این سالن های زیبایی درجه ۲ می باشد شامل می شود:

نرخه اتحادیه سالن زیبایی زنانه جدول بالا

لیست قیمت آرایشگاه های زنانه درجه ۳

این قسمت شامل نرخ اتحادیه آرایشگاه های زنانه می باشد که این سالن های زیبایی درجه ۳ می باشد شامل می شود:

نرخه اتحادیه سالن زیبایی زنانه جدول بالا